O nas

Kim jesteśmy?

Firma EPS Poland Sp. z o.o. to wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy. Celem firmy jest zapewnienie sprawnego połączenia między dostawcami, a odbiorcami materiałów drewnopochodnych. Wykorzystując swoje doświadczenie chcielibyśmy zapewnić Państwu rzetelną realizację dostaw sklejki, minimalizując przy tym koszty obsługi i gwarantując korzystną dla Państwa cenę towaru. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sklejki pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wieloletnia współpraca z producentami płyt drewnopochodnych, oraz nasze doświadczenie to dla Państwa pewność najwyższej jakości i serwisu zakupionych towarów. Każdy produkt posiada gwarancję producenta i certyfikat potwierdzający jego cechy. Obecnie związani jesteśmy stałą współpracą z producentami z Polski, Finlandii, Włoch, Kazachstanu i Chin.

Misja

Budujemy nową jakość na rynku materiałów drewnopochodnych. Zadowolenie i satysfakcja partnerów handlowych, osiagnięte przez spełnienie ich wymagań, oraz zaufanie do naszych wyrobów i usług. Do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Nie dążymy do tego by być najwięksi, chcielibyśmy jedynie być najlepsi w oczach naszych klientów.

Wizja

Łączymy pasję z doświadczeniem, dążąc do uczynienia firmy EPS Poland Sp. z o.o. liderem w branży materiałów drewnopochodnych.

Zarząd


Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą


Opinie klientów

Bardzo przyjemna i ekspresowa obsługa. Materiał był porządnie przygotowany i czysty i nie uszkodzony jak to bywa u innych hurtowni.
Przemysław Przytuła
Sprawna i szybka realizacja zamówienia, stały kontakt i kompetentna obsługa! Polecam!
Ilona Łapczyńska
Szybka i sprawna obsługa, formalności mailem i dostawa na drugi dzień. Towar solidnie spakowany.
Rafał Smolarczyk