FIRMA

Firma EPS Poland Sp. z o.o. to wiedza i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy. Celem firmy jest zapewnienie sprawnego połączenia między dostawcami, a odbiorcami materiałów drewnopochodnych. Wykorzystując swoje doświadczenie chcielibyśmy zapewnić Państwu rzetelną realizację dostaw sklejki, minimalizując przy tym koszty obsługi i gwarantując korzystną dla Państwa cenę towaru.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sklejki pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wieloletnia współpraca z producentami płyt drewnopochodnych, oraz nasze doświadczenie to dla Państwa pewność najwyższej jakości i serwisu zakupionych towarów. Każdy produkt posiada gwarancję producenta i certyfikat potwierdzający jego cechy.

Obecnie związani jesteśmy stałą współpracą z producentami z Polski, Rosji i Chin.

MISJA

Budujemy nową jakość na rynku materiałów drewnopochodnych. Zadowolenie i satysfakcja partnerów handlowych, osiagnięte przez spełnienie ich wymagań, oraz zaufanie do naszych wyrobów i usług. Do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami.

WIZJA

Łączymy pasję z doświadczeniem, dążąc do uczynienia firmy EPS Poland Sp. z o.o. liderem w branży materiałów drewnopochodnych.